NAUKA PRZEZ DOŚWIADCZENIA

16.05.2017. Od pewnego czasu w naszej szkole odbywały się spotkania naukowe. Spotkania były przygotowane i prowadzone przez panią Roksanę Kaczmarek- Cichosz  i uczniów gimnazjum z klasy pierwszej.

W zajęciach brali udział wszyscy uczniowie klas młodszych. Ostatnią grupą była klasa III a  wraz z wychowawcą J. Kostecką.  Na zajęciach wspólnie przeprowadzaliśmy ciekawe doświadczenia i eksperymenty, wiele się nauczyliśmy.  Dzieci myślą już o następnych spotkaniach. Dziękujemy starszym kolegom i pani opiekun. Było super ciekawie, nie możemy się już doczekać dalszych ciekawych eksperymentów.

Opracowała J. Kostecka.