DRUGOKLASIŚCI W OSP BIESIEKIERZ

24 kwietnia – w ramach projektu „Młody Strażak” – uczniowie klas IIa i IIb udali się do remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Biesiekierzu.

Pokaz wozu bojowego, sprzętu ratowniczego i gaśniczego oraz pogadankę o specyfice pracy strażaka przeprowadzili druhowie: Paweł Kopczyński i Michał Just.

Dzieci chętnie rozmawiały o zasadach postępowania w sytuacjach zagrożenia życia. Z ciekawością słuchały opowieści z akcji ratowniczych lokalnej OSP.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i niespodzianki – mundury strażackie, ufundowane przez OSP Biesiekierz.

Z pewnością było to spotkanie rozbudzające dziecięce marzenia o byciu strażakiem.

Katarzyna Grzegrzółka, Iwona Sobczyńska