WIELKANOCNE WARSZTATY

Dzieci klas I-III, jak co roku , uczestniczyły w wielkanocnych warsztatach edukacyjnych zorganizowanych przez Bibliotekę w Biesiekierzu.

Celem zajęć było przypomnienie dzieciom tradycji i zwyczajów związanych ze Świętami Wielkanocnymi oraz własnoręczne przygotowanie pisanek i ozdób świątecznych. Korzystając ze wskazówek sympatycznych Pań Bibliotekarek wszystkie dzieci poradziły sobie znakomicie, a wykonane ozdoby z pewnością będą stanowiły ozdobę świątecznych stołów.

Bardzo gorąco dziękujemy za zorganizowanie ciekawych spotkań i za życzliwość z jaką spotykamy się korzystając z gościnności zaprzyjaźnionej Biblioteki.

Wychowawczynie klas I-III