WIELKANOC TUŻ, TUŻ !

W dniu 5 kwietnia 2017 r. klasa V z wychowawcą udała się do Biblioteki Gminnej w Biesiekierzu na zajęcia wielkanocne.

Dzieci miały okazję ozdobić jaja woskiem według staropolskiej tradycji z wielką pomocą i profesjonalną poradą pani bibliotekarki Renaty Łowieckiej. Była też okazja obejrzeć prezentację, wysłuchać opowiadania i porozmawiać nt. tradycji wielkanocnych oraz wykonać ozdoby świąteczne – wszystko pod okiem pani bibliotekarki Anetty Orlikowskiej.

Pogodna atmosfera zajęć wprowadziła nas w świąteczne klimaty. Serdecznie dziękujemy pani dyrektor biblioteki Agnieszce Hryniewicz i wszystkim paniom bibliotekarkom za doskonałą współpracę i ciepłe przyjęcie.

Klasa V z wychowawcą Justyną Smagieł