WĘDROWALIŚMY SZLAKIEM NADMORSKIM

W sobotę 4 lutego 2017 r. prężna grupa 27 osób z SP Biesiekierz wyruszyła z Unieścia, przez Mielno i Chłopy do Sarbinowa, pokonując na pieszo 10 km.

Wszyscy uczniowie, rodzice i babcie spisali się na medal, bo szli dzielnie plażą i nie przejmowali się dżdżystą pogodą, którą zastaliśmy na początku rajdu nad morzem.
A deszcz…chyba „wystraszył się” naszych dobrych humorów, bo przestał padać i pozwolił pokonać większość trasy XVII Rajdu Szlakiem Nadmorskim już bez pelerynek.

Następnie gościliśmy w SP w Sarbinowie, gdzie powitano nas gorącym posiłkiem turystycznym. Dzieci mogły pobawić się też w sali gimnastycznej i na szkolnym korytarzu.

Do zobaczenia na następnym wiosennym rajdzie „Zdobywamy siedmiomilowe buty”. Serdecznie zapraszamy !!!

Jolanta Kostecka

Małgorzata Rzeszutek