W ODŚWIĘTNYM NASTROJU

W dniu 22 grudnia 2016 roku  uczniowie klas I – III naszej szkoły zgromadzili się wokół betlejemskiego żłóbka, by wraz z Maryją i Józefem udać się w daleką podróż.

Było to możliwe dzięki małym aktorom z klasy II b, którzy zaprezentowali przedstawienie jasełkowe pt. „ Święta noc”, przypominające wszystkim wydarzenia mające miejsce tej jednej, wyjątkowej nocy, kiedy to narodził się Pan Jezus. Drugoklasiści z wielkim przejęciem i zaangażowaniem odgrywali swoje role. Inscenizację dopełnił szkolny zespół wokalny „Little Singers” prezentując się w kolędowym mini recitalu. Następnie uczniowie wraz z wychowawczyniami udali się do swoich sal na klasowe wigilie. Dzieląc się opłatkiem, składając sobie wzajemnie życzenia i zasiadając przy wspólnym stole, śpiewali radośnie kolędy, kultywując nasze piękne, staropolskie tradycje.

Dziękuję serdecznie Rodzicom dzieci z klasy II b za przygotowanie wspaniałych strojów na potrzeby przedstawienia oraz wychowawczyni tej klasy za wsparcie.

Joanna Lessnau

Wychowawczynie klas I-III