KAMPANIA PROMUJĄCA AKTYWNOŚĆ FIZYCZNĄ I WALKĄ Z OTYŁOŚCIĄ

Dnia 28 listopada uczniowie naszej szkoły klas I-VI i uczniowie ze szkoły klas IV -VI w Świeminie oraz I klasy gimnazjum wzięli udział w kampanii promującej aktywność fizyczną na potrzeby projektu: "Zwalczamy nowotwory -program profilaktyki nowotworowej w powiecie koszalińskim".

Kampania ma na celu zachęcenie uczniów do większej aktywności fizycznej w codziennym życiu oraz zwrócenie uwagi na korzyści płynące z uprawiania sportu ,promowanie i upowszechnianie aktywności fizycznej jako źródła zdrowego trybu życia,  satysfakcję i przyjemność jak i też walkę z otyłością. W ramach tej kampanii odbyła się impreza sportowa, która miała charakter integracyjno-rekreacyjny. Uczestnicy brali udział w wielu wyścigach rzędów i torach sprawnościowych. Było bardzo sportowo i wesoło. Co widać na zdjęciach.

Małgorzata Rzeszutek