DODAJ ŚWIĘTOM SMAKU - 20. ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI

Akcja odbyła się w dniach 25-27 listopada 2016 r. pod hasłem „DODAJ ŚWIĘTOM SMAKU I PODARUJ POTRZEBUJĄCYM PRODUKTY Z LISTY: OLEJ, CUKIER, PRZETWORY WARZYWNE I OWOCOWE, SŁODYCZE, KONSERWY, MĄKĘ, BAKALIE”.

Szkolne Koło PCK i tym razem dzielnie wspierało Bank Żywności w Nowych Bielicach i Ośrodek Pomocy Społecznej w Biesiekierzu. Wolontariusze – uczniowie naszej szkoły z rodzicami i opiekunem SK PCK w sobotę 26 listopada 2016 r. zbierali żywność w koszalińskiej „Biedronce”.  Zgromadziliśmy bardzo dużo produktów i przekazaliśmy do pracownika OPS Biesiekierz, skąd tym razem trafią do najbardziej potrzebujących starszych mieszkańców naszej gminy. Będą zapewne dla nich wspaniałym i smacznym świątecznym prezentem.

Serdecznie dziękuję dzieciom i rodzicom za czynny udział w tej szlachetnej akcji! Zawsze można na Was polegać!

Justyna Smagieł - opiekun SK PCK