XXV RAJD PIESZY „ANDRZEJKI 2016”

19 listopada 2016 r. grupa 22 dzieci i rodziców z naszej szkoły wzięła udział w Rajdzie Andrzejkowym, organizowanym przez PTTK Koszalin. Jego trasa rozpoczęła się we wsi Wierzchomino spod Kościoła p.w. św. Piotra i Pawła z 1784 roku.

Informujemy, że Wiktoria Kocińska z kl. VI z naszej szkoły zajęła trzecie miejsce w konkursie krajoznawczym, zaś Iga Sterna z kl. V miejsce czwarte. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

W świetlicy mogliśmy spędzić miło czas dzięki gościnności sołtys Warnina pani Marii Tchoryk i opiekuna świetlicy pani Aliny Serpina.
Zapraszamy na kolejny Rajd Szlakiem Nadmorskim!

Małgorzata Rzeszutek,  Justyna Smagieł