FINAŁ PROGRAMU "BEZPIECZNE ŻYCIE"

12 września uczniowie klas IIa i IIb uczestniczyli w zawodach sportowych, będących podsumowaniem programu „Bezpieczne Życie”. Spotkanie w hali sportowej Politechniki Koszalińskiej zorganizowała Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Koszalinie.

W zawodach wzięło udział po 5 uczniów z obu klas oraz wychowawca klasy IIb. Pozostali uczniowie, Pani Dyrektor i wychowawca klasy IIa dzielnie dopingowali zawodników okrzykami i brawami. Nasza drużyna rywalizowała w trzech konkurencjach sportowych, oczywiście zwycięskich J. Udzieliła także wywiadu dla Radia Koszalin i Telewizji Max. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy strażakom z OSP w Biesiekierzu, którzy wytrwale trenowali z nami szybkość, sprawność, celność oraz sponsorowi koszulek Młodego Strażaka – Stowarzyszeniu Nasz Dom Biesiekierz.

Grzegrzółka Katarzyna, Sobczyńska Iwona