Uroczyste zakończenie I etapu edukacyjnego

22 czerwca 2016 roku klasa trzecia przeżywała swoją ostatnią uroczystość w parnowskim budynku naszej szkoły. Uroczyste zakończenie I etapu edukacyjnego uświetnili zaproszeni Goście - osoby, którym każdy z trzecioklasistów wiele zawdzięcza.

Dzieci zaprezentowały program artystyczny, w którym wspominały ostatnie trzy lata nauki. Nie zabrakło podziękowań i pamiątkowych zdjęć oraz upominków, po których nastąpił słodki poczęstunek.

Pragnę serdecznie podziękować szanownym Gościom za przybycie na naszą uroczystość. Dziękuję również gorąco Rodzicom za przygotowanie poczęstunku i wszelką pomoc w organizacji tego spotkania.

Moim wychowankom życzę z całego serca wielu sukcesów na kolejnym etapie nauki, szukajcie nowych, nieodkrytych dróg, bo początkiem każdej nauki jest osobiste doświadczenie.

Powodzenia! Smile

Wychowawczyni klasy III