Język angielski dla najmłodszych

O tym, że trzeba uczyć się języków obcych wiedzą już nawet najmłodsze dzieci. Pilnie skorzystaliśmy więc z okazji, kiedy Pani Agnieszka Hryniewicz - dyr. Biblioteki Publicznej w Biesiekierzu zaproponowała nam uczestnictwo w projekcie FanEnglish.pl.

Mieliśmy tylko przyjeżdżać do biblioteki i korzystać z zajęć interaktywnych. Pojawialiśmy się więc systematycznie przez cały rok.

Kurs składał sie z setek gier edukacyjnych, filmów, piosenek, fotolekcji i ćwiczeń. Dzieci bardzo dobrze radziły sobie z zadaniami co pozwoliło im wejść na wyższy poziom przeznaczony dla klas I-III.

Tuż przed zakończeniem roku szkolnego, dzieci otrzymały certyfikaty ukończenia kursu językowego FunEnglish.pl. W obecności Pani dyrektor Anny Piotrowicz, Pani Agnieszki Ławrynowicz - radnej powiatu oraz Przewodniczącego Rady Gminy, Pana Marka Płazy certyfikaty wręczyła dzieciom Pani Agnieszka Hryniewicz. Były też upominki książkowe za pilność i wytrwałość.

Bardzo gorąco dziękujemy Pani Agnieszce za możliwość korzystania z programu, a Pani Renatce i Pani Oli za prowadzenie dzieci przez wszystkie zakamarki językowe oraz za wspólną zabawę po zajęciach.

Maria Blicharska