WE SING, WIR SINGEN, MY ŚPIEWAMY...

... po angielsku, niemiecku i polsku. 17 czerwca 2016 r. dzieci z klas 0-3 wzięły udział w corocznym Festiwalu Piosenki Angielskiej, Niemieckiej i Polskiej. Każda klasa zaśpiewała kilka utworów w trzech językach.

Nie zabrakło dobrego show, bo dzieci z wielkim zaangażowaniem prezentowały swoje talenty wokalne i językowe, śpiewając o wróbelkach, pogodzie, skarbach, rock’n’rollu, piernikowym ludziku i wielu, wielu innych ważnych dla nich sprawach :-) Każdy uczeń otrzymał upominek dzięki naszemu corocznemu sponsorowi, którym jest Wydawnictwo Macmillan. Na szczęście kolejny festiwal już za rok !

Drogie dzieci! Lieben Kinder ! Dear Children! Serdecznie Wam dziękujemy! Vielen Dank! Thank you very much!

Justyna Smagieł
Katarzyna Szczepanik