Dzień Dziecka w klasach IV-VI.

Dzień Dziecka w naszej szkole odbył się na sportowo. Rozpoczęliśmy go meczem piłki nożnej między Mistrzem Szkoły - klasą VI a resztą szkoły w kategorii dziewcząt i chłopców.

Dziewczęta z klasy VI wygrały z resztą szkoły, a chłopcy zremisowali. Odbył się też V Konkurs Wiedzy o Sporcie i Zdrowiu, gdzie każdą klasę reprezentowały trzy osoby. Rywalizacja była zacięta więc była też dogrywka między klasą VI i V. Wygrała klasa VI. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody, które przygotowała i wręczyła pani dyrektor Gminnej Biblioteki Agnieszka Hryniewicz. Tego dnia odbył się też Szkolny Konkurs Warcabowy o mistrza i mistrzynię szkoły w roku szkolnym 2015/2016. Mistrzami zostali Nikola Szczuka i Mariusz Łowiecki z klasy V. Był też słodki poczęstunek od Rady Rodziców pyszne lody.

Na koniec dnia wszyscy uczniowie wzięli udział w konkurencjach sportowych na szkolnym boisku.

Małgorzata Rzeszutek