Recytatorski sukces!

W piątek, 13 maja w Publicznej Bibliotece w Biesiekierzu, odbył się gminny finał konkursu recytatorskiego Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne....

W kategorii klas I-III udział wzięło pięć uczestniczek, które zaprezentowały wiersze m.in. Jana Brzechwy czy Ludwika Jerzego Kerna. W kategorii Ptaszki wystąpiło czworo zawodników. Mimo tremy, wszyscy pokazali swój kunszt recytatorski przed licznie zgromadzoną publicznością. Miło nam poinformować, że naszą szkołę w powiatowym konkursie recytatorskim w Koszalinie reprezentować będzie Natalia Bałdyga z klasy IIa, której brawurowe wykonanie wiersza Foka, doceniło jury. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Anetta Petin

Ludwisie - konkurs dla przedszkolaków

Przedszkolaki w tym roku na konkursie recytatorskim deklamowały wiersze Ludwika Jerzego Kerna. Co prawda, eliminacji nie wygrały, ale i tak wszyscy wykazali się wielką odwagą i zaangażowaniem, za co otrzymali gratulacje, podziękowania i piękne książki.

Jestem z was, dzieciaki bardzo zadowolona, ponieważ to kolejny już raz w tym roku zmagaliście się w konkursach- Śnieżna kolęda, Przyjście wiosny.

Maria Blicharska