RAJD PIESZY "ZDOBYWAMY SIEDMIOMILOWE BUTY"

Dnia 14 maja czynnie spędzaliśmy wolny czas. Uczniowie naszej szkoły wyruszyli na XXXVII Rajd Pieszy Zdobywamy siedmiomilowe buty.

Trasa rajdu wiodła z Koszalina przez Rosnowo do Zacisza i Koszalina. Pogoda była piękna. Maszerowaliśmy uroczymi, leśnymi drogami. W miejscowości Zacisze mogliśmy na obserwacyjną wieżę przeciwpożarową. Wysokość jej wynosi 45,5 m i musieliśmy pokonać 224 schody. Po takiej wyprawie bardzo smakowała turystyczna zupka. Dzieci brały udział w wielu konkursach krajoznawczych i zdobywały różne nagrody. W naszym rajdzie pierwszy raz maszerowali: Julia Kwiatkowska, Filip Leśniewski, Michalina Matczak i Kamil Łaba. Jak zawsze maszerowali z nami rodzice i babcie, którym serdecznie dziękujemy za towarzystwo. Tego dnia dopisała nam piękna pogoda i wspaniałe humory.

Opiekunami rajdu były:
Justyna Smagieł