WYCIECZKA DO MULTIKINA W KOSZALINIE

W dniu 12.05.2016r. uczniowie klas drugich i oddziału przedszkolnego wybrali się na wycieczkę do multikina w Koszalinie na film animowany pt. Dzielny Kurczak Maniek.

Uczniowie oglądali z dużym zainteresowaniem przygody głównego bohatera. Bajka pokazała młodym widzom, że warto pomagać inny, żyć w zgodzie ze wszystkimi oraz to, że dla przyjaciół warto zrobić wszystko. Animowana komedia dostarczyła dzieciom wielu wrażeń i dużej dawki dobrego humoru. Po skończonym seansie wszyscy udaliśmy się na pyszne lody, które bardzo wszystkim smakowały. Pełni wrażeń, dobrego humoru i z nowymi doświadczeniami wróciliśmy do szkoły.

Maria Blicharska
Jolanta Kostecka