Konkurs recytatorski "Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne"

4 maja w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski Ptaki, ptaszki... , w którym udział wzięli uczniowie klas IV-VI. Uczestnicy mieli za zadanie przedstawić jeden wiersz lub fragment prozy. Swoje umiejętności recytatorskie zaprezentowali:

Iga Sterna, Marta Grabowska, Martyna Kwiatkowska, Wiktoria Kocińska, Kornelia Gąsiorowska, Aleksandra Hryniewicz, Andrzej Gasek, Krzysztof Janczak. Publiczność nagrodziła wszystkich uczestników gromkimi brawami.

Pamiętajmy, że historia potrzebna jest nam wszystkim, bo wsłuchując się w głos przeszłości, uczymy się rozumieć i mądrze kształtować teraźniejszość.

Jury w składzie: Agnieszka Ławrynowicz, Anetta Petin, Katarzyna Szczepanik i przewodniczący Samorządu Uczniowskiego- Sebastian Łaba, po burzliwych i pełnych emocji obradach ustaliło, że w gminnym konkursie recytatorskim naszą szkołę będą reprezentować:

Kornelia Gąsiorowska
Andrzej Gasek
Wiktoria Kocińska
Aleksandra Hryniewicz
Martyna Kwiatkowska
Krzysztof Janczak

Wszystkim nagrodzonym uczestnikom bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie konkursu.