Dzień Bibliotekarzy i Bibliotek

Z okazji Dnia Bibliotekarzy i Bibliotek, który obchodzony jest 8 maja, uczniowie klasy IIa , IIb oraz dzieci oddziału przedszkolnego naszej szkoły złożyli niespodziankową wizytę w zaprzyjaźnionej z nami Bibliotece Gminnej w Biesiekierzu.

To dzieci tym razem przygotowały program spotkania, aby w ten sposób odwdzięczyć się Paniom Bibliotekarkom i podziękować za Ich otwartość, życzliwość i sympatię jaką nas darzą. Wiemy, że zawsze możemy na Nie liczyć, a zajęcia jakie organizują, niezmiennie cieszą się dużym zainteresowaniem wszystkich dzieci.

W imieniu wszystkich dzieci i nauczycieli naszej szkoły jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia.

Magdalena Sowa
Jolanta Kostecka