Powitanie wiosny.

21 marca był w naszej szkole nie tylko dniem otwarcia Izby Bioróżnorodności, ale także dniem, w którym dzieci pożegnały się z zimą i powitały wiosnę.

Tradycyjnie, jak co roku, dzieci przygotowały się znakomicie - panien Marzann nie zabrakło, a jedna ładniejsza od drugiej. Szkoda dla nich, że musiały się z dziećmi rozstać. Zwyczajowo powinny rzeką popłynąć do morza i tam zginąć. My wybraliśmy drugi sposób czyli spalenie kukieł. Paliły się pięknie ponieważ miały ekologiczne stroje. Mamy nadzieję, że wiosna będzie piękna i słoneczna, taka jaka powinna być. A zimy nam nie szkoda, nawet bałwana nie można było ulepić. Więc niech sobie idzie. Do zobaczenia.

wychowawczynie klas O-III