1 Dzień Wiosny

21 marca w naszej szkole świętowaliśmy długo wyczekiwany Pierwszy Dzień Wiosny. Rozpoczął go turniej rzucanki, w którym udział wzięły drużyny chłopców i dziewczyn z kl.4-6.

Nad przebiegiem turnieju czuwała Pani Małgorzata Rzeszutek. Nie liczyła się tutaj wygrana, ale dobra zabawa. Po zmaganiach sportowych uczniowie wraz z wychowawcami w kolorowym korowodzie przeszli ulicami Biesiekierza. Każda z klas przygotowała marzannę i gaiki, które według tradycji zostały spalone. Uczniowie przywoływali wiosnę okrzykiem Żegnaj zimo, witaj wiosno. Mamy nadzieję, że ta piękna pora roku przywita nas wreszcie słońcem.

W imieniu SU wszystkim nauczycielom, uczniom i rodzicom życzymy pełnych słońca i radości Świąt Wielkanocnych.

opiekunowie SU
A. Petin i K. Szczepanik