Sukces SK LOP - II miejsce w okręgu koszalińskim

15 marca odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na Najlepiej pracujące Koło Ligi Ochrony Przyrody w Okręgu Koszalińskim w 2014/2015.

Konkurs był podsumowaniem działalności wszystkich kół LOP działających w przedszkolach, szkołach podstawowych, gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych w okręgu koszalińskim (zasięg byłego województwa koszalińskiego).

Nasze SK LOP brało udział w tym konkursie w kategorii szkół podstawowych i otrzymaliśmy bardzo wysokie II miejsce. Jest to dla Nas duże wyróżnienie i docenienie naszej pracy.

Wszystkim członkom Gratulujemy i liczymy na równie owocną współpracę w tym roku szkolnym.

Lider SK LOP
Roksana Kaczmarek-Cichosz