AKCJA WIELKANOC-POMOC NAJUBOŻSZYM

Przez cały marzec dzieci ze szkolnych kół PCK i Caritas oraz Klubu Wiewiórka z klas 0-VI z naszej szkoły zbierały żywność, zabawki i ubranka dla ludzi najbardziej potrzebujących pomocy na Święta Wielkanocne. Jak zwykle nasi uczniowie spisali się na medal, okazując swoje wielkie, niosące pomoc serca!

W dniu 23 marca 2016 r. opiekunka SK PCK przekazała 10 wielkich toreb wypełnionych m.in. makaronami, mąką, cukrem, słodyczami, ryżem, kaszą, konserwami i innymi produktami żywnościowymi oraz zabawkami i ciuszkami do Oddziału Rejonowego PCK przy ulicy Grunwaldzkiej w Koszalinie. Kierownik Oddziału Pan Stanisław Baranowski wraz z pracownikami PCK panią Bożeną Mrugałą oraz Anną Sowińską serdecznie podziękowali za to, że nasza szkoła od wielu, wielu lat zaangażowana jest we wszystkie akcje PCK oraz, że znowu pomoc dotarła tuż przed świętami i będą mogli rozdysponować to wszystko dla osób które tego naprawdę potrzebują.

Justyna Smagieł, Jolanta Kostecka, Joanna Lessnau