ZAJĘCIA OTWARTE DLA RODZICÓW

W dniu 18 marca 2016 odbyły się zajęcie otwarte dla rodziców pod tytułem: Zabawy Wielkanocne.

Celem głównym zajęć było kształtowanie u dzieci emocjonalnego stosunku do tradycji świątecznych, zachęcenie do wypowiedzi słownych, śmiałego wyrażania własnych myśli oraz rozwijanie poczucia przynależności do grupy szkolnej. Rodzice poza obserwacją własnych pociech włączyli się do zabaw ruchowych, co szczególnie radośnie wspominają do dzisiejszego dnia dzieci. Wiele radości rodzicom jak i dzieciom sprawiły zabawy sportowe z elementami współzawodnictwa dziecko - rodzic. Celem tych zabaw było wzmocnienie więzi emocjonalnej z rodzicem. Cel został osiągnięty, w 100% co można zauważyć na zdjęciach. Podsumowaniem zajęć było wspólne wykonanie przez dzieci i rodziców świątecznych zajączków oraz kurek. Zajęcia przebiegły w miłej i radosnej atmosferze.

Gorące podziękowania składamy Panią z Gminnej Biblioteki Publicznej w Biesiekierzu, Pani Reni i Pani Oli, które służyły pomocą w zorganizowaniu zabaw ruchowych i kącika do malowania jajek woskiem. Pani Agnieszce Hryniewicz dyrektora Gminnej Biblioteki w Biesiekierzu dziękujemy za wsparcie w postaci materiałów plastycznych oraz za okazaną nam życzliwość.

Magdalena Sowa
Maria Blicharska