Przyjaciel w potrzebie

Wszyscy doskonale wiedzą, że w potrzebie trzeba sobie pomagać, a tym bardziej jeśli chodzi o przyjaciela. A kim jest ten przyjaciel?

To sprawa oczywista - PIES JEST NAJWIĘKSZYM PRZYJACIELEM CZŁOWIEKA. Pamiętamy także o kotkach, bo to też miłe i sympatyczne zwierzątka. Każdy dba o swoje własne, domowe pupilki. Są jednak takie, które nie mają domu, właściciela. I tym właśnie czworonogom postanowiły pomóc młodsze dzieci. Z wielkim zaangażowaniem włączyły się w akcję zbiórki karmy na rzecz zwierząt ze schroniska Leśny Zakątek w Koszalinie.

Zbiórkę zorganizowały dzieci klasy "0" i IV wraz z wychowawczyniami.

W imieniu pracowników schroniska i ich podopiecznych, bardzo gorąco dziękujemy wszystkim tym, którzy pospieszyli na pomoc bezdomnym czworonogom.

Maria Blicharska
Justyna Smagieł