Kochana Babciu i Drogi Dziadku

Kochana Babciu i Drogi Dziadku,

to zwroty, które 21 i 22 stycznia były częścią życzeń, jakie w tych dniach usłyszeli Dziadkowie od swoich wnucząt. Tak też było w naszej szkole.

22 stycznia w każdej klasie, począwszy od zerówki aż do trzeciej, panowała gorąca atmosfera. Powód był nie byle jaki - Dzień Babci i Dziadka. I tak naprawdę nie wiemy, kto był bardziej wzruszony - Dziadkowie czy wnuczęta. Z pewnością wszyscy byli zadowoleni. Dzieci wykazały się zdolnościami i pomysłowością w przygotowaniu upominków i programów artystycznych. Były wiersze i piosenki, buziaki i uściski. Miłym akcentem były klasowe spotkania przy słodkim poczęstunku. Jak co roku, gości przybyło wielu. Bardzo dziękujemy za obecność.Babcie i dziadkowie wiedzą, jak wnukom sprawić radość. Czasami wystarczy sama Ich obecność i już jest dobrze. Zacytujemy klasyka: Jak macie babcie, to się nie trapcie, bo Wam nie spadnie z głowy włos. Życzymy wszystkiego najlepszego.

wychowawczynie klas 0-III