24. FINAŁ WOŚP - MIERZYMY WYSOKO

To już 24. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ! Jak zawsze mogliśmy liczyć na społeczność naszej Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu, która kolejny raz włączyła się do tej szlachetnej akcji. Impreza odbyła się 10 stycznia 2016 r. w sali gimnastycznej Gimnazjum w Biesiekierzu.

Dzieci z klas I - III popisały się swoimi umiejętnościami tanecznymi, a uczennice klas IV-VI zaprezentowały się w utworze wokalnym. Występy naszych uczniów wywołały wiele ekscytacji i promiennych uśmiechów na twarzach publiczności.

Rodzice naszych uczniów wraz z nauczycielami przygotowali stoisko ze słodkościami, które sami upiekli. Cała kwota z ich sprzedaży została przekazana na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Można też było skorzystać z nauki udzielania pierwszej pomocy, pod okiem naszej pani dyrektor Anny Piotrowicz.

Ponadto od kilku tygodni sprzedawaliśmy cegiełki WOŚP, a w niedzielę uczniowie-wolontariusze z naszej szkoły kwestowali z puszkami.

Warto było, gdyż to wszystko to dla osób potrzebujących. Pamiętajmy, że: Nigdy nie jesteśmy tak biedni, aby nie stać nas było na udzielenie pomocy bliźniemu (Mikołaj Gogol).

Zespół ds. promocji szkoły