Dzień z pasją

Nasi uczniowie z klas młodszych 0-III oraz z klas IV-VI , zaprezentowali swoje pasje i talenty. Niektóre dzieci przyniosły kolekcje muszli, kamieni, modeli samochodów, figurek zwierząt opowiadając o swych zbiorach.

Inne zaprezentowały zainteresowania: gra w szachy, piłka nożna, quady, jazda konna, jeszcze inni mogli pochwalić się swoimi talentami. Ich gama była bardzo szeroka: od pisania wierszyków, przez nieprzeciętną gibkość ciała po występ młodych wokalistek z zespołu Wiosenne dziewczyny. Tego dnia uczniowie mieli także okazję poznać pasje swoich nauczycielek. Pani Maria przyniosła kolekcję figurek jamników i opowiedziała o swojej wielkiej miłości do nich. Ciekawe opowieści naszych szkolnych pasjonatów pobudziły wyobraźnię młodych słuchaczy i zachęciły do poszukiwań swoich własnych pasji.

Joanna Lessnau
Anetta Petin