JASEŁKA I WIGILIE KLAS IV- VI

W dniu 22 grudnia 2015 r. obyły się szkolne jasełka uczniów klas IV-VI, przygotowane pod kierunkiem pani Agnieszki Kolanowskiej i ks. proboszcza Zbigniewa Kulkiela. Urokliwe przedstawienie narodzin Chrystusa wraz z koncertem kolęd wprowadziło wszystkich w świąteczny nastrój.

Podczas apelu świątecznego miało również miejsce wręczenie nagród przez panią dyrektor Annę Piotrowicz i panią Małgorzatę Rzeszutek za Warcabowe Mistrzostwa Szkoły.

Poza tym rozstrzygnięto konkurs na najpiękniejszy lampion adwentowy. Wszyscy uczestnicy bardzo się postarali, a wyróżniono lampiony dwóch braci Sebastiana i Kamila Łaba.

Na koniec przyszedł czas pożegnania pana Jacentego Dębskiego - długoletniego kierowcy szkolnego autobusu, który zawsze bezpiecznie woził dzieci do i ze szkoły oraz na wycieczki, wyjazdy i różne okolicznościowe wydarzenia. Pan Jacek na zawsze pozostanie w pamięci jako osoba cierpliwa, uśmiechnięta, życzliwa i pogodna. Panie Jacku - jeszcze raz serdeczne podziękowania za wszystko!

Świąteczna atmosfera udzieliła się uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły w trakcie klasowych Wigilii, gdzie nastąpiła modlitwa, przełamanie opłatkiem, życzenia, wspólne kolędowanie i wigilijny poczęstunek.

Życzymy wszystkim rodzinnych, udanych Świąt Bożego Narodzenia oraz wiele dobra i pomyślności w Nowym 2016 Roku.

Zespół ds. promocji szkoły