PODSUMOWANIE AKCJI "BOŻONARODZENIOWA GWIAZDKA" SK PCK, CARITAS I KLUBU WIEWIÓRKA

W dniu 18 grudnia 2015 roku zakończyła się akcja Bożonarodzeniowa Gwiazdka. Nasi uczniowie z klas 0-VI również w tym roku okazali swoje wielkie serca, przekazując dla najbardziej potrzebujących swoje świąteczne dary.

Od listopada do połowy grudnia 2015 r. zbierali sumiennie żywność i zabawki dla najuboższych. I tak w dniu 11 grudnia połowa darów została przekazana w ramach świątecznej paczki dla pewnej rodziny, natomiast druga połowa została zawieziona w dniu 18 grudnia do Zarządu Rejonowego PCK w Koszalinie przy ul. Grunwaldzkiej, skąd trafią do odpowiednich osób. Dziękujemy dzieciom i ich rodzicom za okazane wsparcie i dobroć w tym przedświątecznym czasie!

Justyna Smagieł, Joanna Lessnau, Jolanta Kostecka