ZAJĘCIA W BIBLIOTECE

10 grudnia 2015 klasa trzecia udała się do Biblioteki w Biesiekierzu na lekcję biblioteczną o tematyce bożonarodzeniowej.

Podczas zajęć dzieci śpiewały piosenki świąteczne, rozwiązywały kolędową krzyżówkę i wysłuchały fragmentów książek związanych ze świętami. Następnie uczniowie przystąpili do wykonywania świątecznych dekoracji, które wzbudziły najwięcej emocji. Każdy chciał jak najładniej ozdobić swój świąteczny dzwoneczek. Po powrocie do szkoły ozdobiliśmy naszą klasę nowymi rękodziełami i wszyscy stwierdzili, że jesteśmy gotowi do świąt. Dziękujemy pani Renacie Łowieckiej za ciekawe i atrakcyjne zajęcia, a Pani Dyrektor za gościnę.

Klasa III z wychowawczynią