BAW SIĘ RUCHEM!

Od września 2015 roku klasa trzecia brała udział w sportowym programie Baw się ruchem, zachęcającym dzieci do ruchu i uprawiania sportu.

9 grudnia 2015 uczniowie byli na podsumowaniu tego programu w Hali Widowiskowo - Sportowej w Koszalinie, gdzie brali udział w licznych grach, zabawach i konkurencjach sportowych. To sportowe wydarzenie uświetniły piłkarki ręczne pierwszoligowego klubu Energa AZS Koszalin, które towarzyszyły dzieciom na torach przeszkód. Nie zabrakło także wspaniałego kibicowania, zdjęcia z maskotkami i spotkania z Mikołajem. Wszyscy doskonale się bawili, bo każdy odkrył w sobie nieposkromionego ducha sportu.

Małgorzata Rzeszutek
Joanna Lessnau