Bajkowe święta

Wśród wielu działań uwzględnionych w Kalendarzu imprez szkolnych, nie może zabraknąć obchodów Dnia postaci z bajek i Dnia Pluszowego Misia.

Pierwszy z nich został zorganizowany we współpracy z Gminną Biblioteką w Biesiekierzu. Na bajkowych zajęciach prowadzonych przez Panią Renatę, dzieci mogły zobaczyć prezentację najpopularniejszych postaci z bajek. Niektóre z nich kojarzone są zarówno przez dorosłych jak i dzieci od blisko 30 lat! Nie mogło więc zabraknąć Krecika, Koziołka Matołka, Reksia czy Bolka i Lolka. Uczniowie chętnie brali udział w bajkowych kalamburach, polegających na przestawieniu charakterystycznych postaci znanych z kreskówek.

Misie Uszatki, Kolargole, Gumisie, pojawiły się natomiast podczas obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia. Chętni mogli zaprezentować swoje ulubione przytulanki , opowiedzieć historie z nimi związane lub wykonać pamiątkowe zdjęcie oczywiście misiowe.

Opiekun biblioteki szkolnej Anetta Petin