DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ

21 listopada na całym świecie obchodzony jest Dzień Życzliwości, którego symbolem jest kolor żółty.

Tradycyjnie Samorząd Uczniowski zorganizował akcje Promienie Życzliwości, na których uczniowie pisali pozdrowienia i życzliwe słowa dla rówieśników, nauczycieli, pracowników szkoły.

Podsumowaniem tego dnia był wybór najbardziej życzliwych osób w szkole. Klasę IV reprezentowali Marcel Gemborys i Michalina Fira, klasę V - Ania Kurjan i Dawid Krajewski a VI - Natalia Szambelan i Maciek Piechota. Po odliczeniu głosów, podobnie jak w roku ubiegłym, najbardziej życzliwymi osobami w szkole zostali: Dawid Krajewski i Natalia Szambelan.

Gratulujemy!

Opiekunowie Samorządu Anetta Petin , Katarzyna Szczepanik