ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada na całym świecie obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia. Dzień ten uczcili również uczniowie Szkoły Podstawowej w Parnowie. Każdy z nas przyniósł ze sobą swojego ukochanego misia.

Na początku naszego spotkania wysłuchaliśmy historii pluszowego misia, przypomnieliśmy sobie najsłynniejsze misie. Po wysłuchaniu historii przyszedł czas na misiowe zabawy - śpiewanie misiowej piosenki z pokazywaniem, zabawa Wykałaczki i rękawiczka, Wyjadanie miodku. Podsumowaniem tego dnia był konkurs przyrodniczy dotyczący zwyczajów misiów, na pamiątkę naszego spotkania każda klasa wykonała pracę plastyczną Miś. Na zakończenie zabaw wszystkie dzieci zaśpiewały piosenkę Jadą, jadą misie z pokazywaniem.

Dzień dzisiejszy na długo zostanie w naszej pamięci, chociażby dlatego, że w ławkach z nami siedziały pluszowe misiaczki.

Magdalena Sowa
Jolanta Kostecka