ZAJĘCIA INTEGRACYJNE W OŚRODKU SZKOLNO- WYCHOWAWCZYM W WARNINIE

Klasy Ib, IIa i IIb otrzymały zaproszenie do Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Warminie na święto pieczonego ziemniaka.

Nie była to nasz pierwsza wizyta o ośrodku więc bez zastanowienia skorzystaliśmy z tego zaproszenia. Jak zawsze początek to przywitanie się ze znajomymi i zabawy integracyjne. Potem zawitał do nas Pan Ziemniak, który przedstawił historię swego istnienia na naszym talerzu. Następnie wszystkie dzieci świetnie się bawiły w Jego towarzystwie, a zabawy wymyślał bardzo interesujące i wesołe. W trakcie naszego pobytu przygotowano dla nas poczęstunek no i oczywiście pieczone ziemniaki oraz placki ziemniaczane. Ciężko nam było kończyć tą wizytę ale czas szybko ucieka. Pewnie jeszcze się spotkamy i będziemy się świetnie bawić.

M. Sowa, J. Kostecka, K. Grzegrzółka