JESIENNE ZAJĘCIA W BIBLIOTECE W BIESIEKIERZU

Od piątego października uczniowie klas I-III oraz zerówki brali udział w jesiennych zajęciach w Bibliotece Gminnej w Biesiekierzu.

Najpierw pani Ola i pani Renia czytały dzieciom opowiadanie M. Jarockiej pt: Cztery pory roku . Dzieci układały historyjkę obrazkową wg. kolejności zdarzeń i rozmawiały na jej temat. Obejrzały też pokaz multimedialny o tym jakie ptaki odlatują na zimę ,a jakie zostają z nami . Na koniec zajęć dzieci wykonywały z różnych materiałów przyrodniczych (ziarna soi i słonecznika, kolorowego papieru, plasteliny ) gila . Jak zwykle zajęcia się dzieciom podobały i były bardzo pouczające.

Wychowawcy klas 0 - III