DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W PARNOWIE

13 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Akademię szkolną przygotowali uczniowie klas II pod kierunkiem p. Magdaleny Sowa i p. Jolanty Kosteckiej.

W uroczystości uczestniczyli wszyscy uczniowie, pracownicy obsługi. Młodzi artyści pieśnią i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli oraz pracowników szkoły. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego czujność i troskę o dobro wychowanków. Uśmiechniętym nauczycielom i pracownikom szkoły dzieci wręczyły Jabłkowe Oskary.

Magdalena Sowa, Jolanta Kostecka