WYBRALIŚMY SAMORZĄD!

Tradycyjnie w październiku odbywają się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Z roku na rok budzą one coraz większe emocje.

Poprzedza je zawsze debata, podczas której kandydaci prezentują swoje pomysły i programy i odpowiadają na ( trudne często) pytania wyborców.

Uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego wybrali Sebastiana Łabę. Jego zastępcą została Amelia Pijewska a skarbnikiem Paulina Niemczuk. Pozostali kandydaci podzieleni zostali na sekcje tematyczne i również reprezentować będą społeczność szkolną. Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami uda się zrealizować choć część Waszych pomysłów. Serdecznie gratulujemy wygranym i liczymy na owocną współpracę.

Opiekunowie S.U: A. Petin, K. Szczepanik