ZIEMNAICZANY ZAWRÓT GŁOWY

Jednym z jesiennych wydarzeń wpisanych w szkolny kalendarz są wykopki, na które udały się klasy II oraz dzieci z oddziału przedszkolnego na początku października.

Uczniowie mieli okazję zobaczyć , jak wykopuje się ziemniaki, dowiedzieli się co jest potrzebne by urosły. Po krótkim wstępie nadszedł czas na zbieranie. Zapał i zaangażowanie dzieci w pracę zaskoczył nas wszystkich, a zbieranie ziemniaków okazało się nie tylko pracą, ale dobrą zabawą. Uczniowie dali radę i pozbierali wszystkie ziemniaki przygotowane do zebrania. Wśród pozbieranych ziemniaków znalazły się bardzo ciekawe okazy, tj.: serca, kotki, świnki itp. Uwieńczeniem zbierania ziemniaków było wspólne ognisko, przy którym piekliśmy kiełbaski. Lekko zmęczeni, lecz bardzo zadowoleni wróciliśmy do szkoły.

Dziękujemy Państwu Marzenie i Piotrowi Łosiak za miły dzień.

Wychowawcy klas O, II a, II b