KONKURS PLASTYCZNY "NIEPEŁNOSPRAWNI SĄ WŚRÓD NAS"

Dnia 30 września 2015 roku w naszej szkole odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego Niepełnosprawni są wśród nas zorganizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Biesiekierzu.

Celem tego konkursu było uwrażliwianie dzieci na problemy osób niepełnosprawnych. W naszej szkole jest bardzo dużo dzieci wrażliwych i chcących nieść pomoc. Konkurs cieszył się wśród naszych uczniów dużym zainteresowaniem i bardzo trudno było wybrać laureatów. Oto oni:

• I miejsce Mateusz Klekociuk - klasa II b
  • II miejsce Anna Kocińska - klasa II b
  • III miejsce Wiktoria Chudzyńska - klasa I b

Wyróżnienia otrzymali:

• Dominik Smagieł - klasa I a
  • Damian Klekociuk - klasa I b
  • Zuzanna Buczkowska - klasa II a
  • Zosia Banaszczyk - klasa II b
  • Anna Kościelska - klasa II b
  • Patrycja Rybak - klasa III
  • Michał Matuszak - klasa III

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały dyplomy, kolorowe latawce, kolorowanki oraz bańki mydlane ufundowane przez panią dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej panią Agnieszkę Hryniewicz.

Magdalena Sowa