WYCIECZKA DO MANOWA

W dniu 23 września 2015 roku klasa IV z wychowawczynią Justyną Smagieł i klasą V z wychowawczynią Agnieszką Ławrynowicz wybrały się na wycieczkę do Ośrodka Edukacyjno-Ekologicznego Koła Łowieckiego Dzik w Manowie.

Wyjazd udał się dzięki współprac z Kołem Łowieckim „Dzik”. Ciekawa lekcja przyrody umożliwiła dzieciom poznanie pracy leśniczego, zwierząt naszych lasów, a także uwrażliwiła je na piękno natury. Po zajęciach w ośrodku i w lesie przyszedł czas na pyszną kiełbaskę z ogniska i sok.

Serdecznie dziękujemy panom Januszowi Obrembskiemu i Markowi Plewie za przeprowadzenie ciekawych wykładów i zajęć praktycznych.

Justyna Smagieł
Agnieszka Ławrynowicz