UROCZYSTOŚĆ 70-LECIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM.KPT.WŁ. WYSOCKIEGO W BIESIEKIERZU

W dniu 18 września 2015 roku obchodziliśmy jubileusz 70-lecia Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu. Uroczystość rozpoczęła się od odwiedzenia grobów byłych nauczycieli przez absolwentów, uczniów i nauczycieli. Następnie odbyła się msza święta koncelebrowana przez biskupa Edwarda Dajczaka, po której wszyscy uroczystym pochodem dotarli do szkolnych bram.

fot. Witold Patan

Po powitaniu gości przez panią dyrektor Annę Piotrowicz, rozpoczęła się część oficjalna. W skład pocztu sztandarowego weszli absolwenci: Krystyna Stawczyk, Elżbieta Sadłowska, Józefa Amrogowicz, Janina Narloch, Alina Piwowarska, Janina Smagieł , Ryszard Smagieł, Józef Hodun i Piotr Łosiak. Zaproszeni goście zabrali głos, złożyli życzenia oraz wręczyli prezenty. Najstarsi absolwenci i nauczyciele z najdłuższym stażem pracy otrzymali z rąk pani dyrektor pamiątkowe statuetki. Program artystyczny, którego autorem był Zygmunt Królak, skłonił do refleksji i obudził wspomnienia. Wzruszeni absolwenci chętnie opowiadali o minionych czasach.

Dziękujemy rodzicom, uczniom, przyjaciołom szkoły i sponsorom za zaangażowanie w organizację uroczystości.

Więcej zdjęć znajduje się na G@zecie Gminnej

Dyrektor i pracownicy szkoły