UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015 WRAZ Z POŻEGNANIEM ABSOLWENTÓW

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015 dla klas IV-VI wraz z pożegnaniem absolwentów odbyło się 26 czerwca 2015 r. o godzinie 10.00 w sali gimnastycznej w Biesiekierzu. Na początku Pani Dyrektor Anna Piotrowicz powitała wszystkich i wygłosiła przemówienie. Głos zabrał również Przewodniczący Rady Gminy Biesiekierz - Pan Marek Płaza.

Następnie Pani dyrektor i wychowawczynie klas IV-V Panie Agnieszka Ławrynowicz i Anetta Petin wręczyły świadectwa i nagrody dla najlepszych uczniów. Były też nagrody za osiągnięcia naukowe, sportowe i wzorową frekwencję. Później nastąpiły wyróżnienia uczniów klasy VI za osiągnięcia naukowe, wysoki wynik sprawdzianu szóstoklasisty, wzorową frekwencję. Nie zabrakło też listów gratulacyjnych czy podziękowań dla rodziców, a także wyrazów wdzięczności dla przyjaciół szkoły.

Po części oficjalnej nadszedł czas na program artystyczny, przygotowany przez uczniów klasy VI. Były wiersze, przemówienia i piosenki aż nastał moment rozstania i pożegnania ze szkoła podstawową, kolegami, nauczycielami i wychowawcą Justyną Smagieł.

Wszystkim uczniom Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu, życzymy kolorowych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.

A Wam, Drodzy absolwenci - dodatkowo: powodzenia w gimnazjum, dużo radości z życia i wielu sukcesów. Ale na zawsze zapamiętajcie, skąd Was wiedzie droga, bądźcie sobą i dobro dzielcie bez końca !!!

Magdalena Sowa
Jolanta Kostecka